(*blog_title*)

(*blog_short_description*)

Peducate.ir

با هم بیاموزیم

جستجو
بایگانی
آمار
تعداد بازدیدکنندگان :
291796
نظرسنجی
چقدر از مطالب پورتال رضایت دارید؟

برگه‌ها

ده رابطه که سرانجامی نخواهد داشت


آیا می دانید چه روابطی سرانجام نخواهند داشت. با ما همراه باشید.  

رابطه ای که در آن بیش از آنچه به شما عشق می‌ورزند، عشق می‌ورزید. در این رابطه هنگامی که فقط یکی از طرفین در اکثر اوقات از لحاظ روحی تعقیب کننده و دیگری تعقیب شونده می‌باشد. سالم نبودن و از تعادل خارج شده و محکوم به شکست خواهد شد.


رابطه که در آن بیش از آنچه که شما عشق می‌ورزید، به شما عشق بورزند. در چنین رابطه ای که قلبتان را به طور کامل در طبق اخلاص نگذاشته اید، هیچ گاه احساس رضایت نخواهیدداشت.

رابطه ای که در آن شیفته توانایی های بالقوه نامزد. همسر خود می‌باشید. داشتن یک رابطه سالم با همسرتان به معنی عشق ورزیدن به او به خاطر کسی که هست، می‌باشد. نه عشق ورزیدن به او علی رغم کسی که هست و یا به امید کسی خواهد بود.


رابطه ای که در آن ماموریت نجات همسرتان را به عهده دارید. معتادین به نجات دیگران نه از آن رو که با همسرشان تفاهم دارند، بلکه به این دلیل که احساس می‌کنند مجبورند به او کمک کنند، به روابط وارد می‌شوند. کسانی که ماموریت نجات دیگران را به عهده دارند، غالبا حس ترحم را با عشق اشتباه می‌گیرند.

رابطه که در آن به نامزد، همسرتان به عنوان یک الگو و آموزگار چشم دوخته اید. وقتی عاشق کسی می‌شوید که الگوی شما ست، مشکل است رابطه ای طبیعی داشته باشید. ممکن است رفتار یا گفتارهایتان به گونه ای باشد که گویی برابرید، اما ذهنتان برای او مرتبه و مقام افزوده ای قائل باشید که این به نوبه خود هر گونه احساس اختیار و قدرت را از شما سلب می‌کند.


رابطه ای که در آن به دلایل بیرونی شیفته نامزد، همسر خود شده اید. هر گاه شیفته یک ویژگی شخصیتی در ابعاد و صورت های مختلف کسی شدید از خود بپرسید اگر این فرد ویژگی را نداشت آیا همچنان برایم جذاب بود و می‌خواستم با او ازدواج کنم؟


رابطه می‌تواند بسیار فریبنده باشد، مخصوصا همگامی که همان یک زمینه ای که در آن تفاهم برخوردار هستید برای شما اهمیت زیادی داشته باشد و به راحتی آن را با پیوندی عاشقانه و قوی اشتباه بگیرید.


رابطه ای که در آن نامزد، همسر را از روی سرکشی و عصیان انتخاب می‌کنید. گاهی افراد کسانی را برای ازدواج انتخاب می‌کنند که خصوصیات شخصیتی آنها متضاد کامل با آنچه که مورد نظر والدینشان می‌باشد در این صورت این امکان وجود دارد که از رابطه خود به عنوان روشی به منظور سرپیچی و عصیان در مقابل والدین خود استفاده می‌کنید، نه از آن رو که فرد مناسب را یافته اید …


رابطه ای که در آن نامزد، همسر را به عنوان عکس العملی در قبال نامزد. همسر قبلی خود انتخاب کرده اید. در این رابطه شما فردی را انتخاب می‌کنید که در او فقط به دنبال آن دسته از ویژگی هایی هستید که رابطه قبلی تان فاقد آنها بوده است.


رابطه ای که در آن نامزد، همسرتان از نظر روحی و عاطفی در دسترس شما نیست. این نوع رابطه روابطی را در بر می‌گیرد که نامزد، همسر از نظر عاطفی و روانی با کسی دیگر درگیر است و به طور کامل نتوانسته است درگیری عاطفی خود را با شخصی سوم حل کند

نظرات (0)


نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
ads